| Doub a întrebat:

Heeei!

Prietena mea are o problema cu telefonul ei, un Lenevo A6000. Nu i se mai deschide, adica se aprinde, ii apare pe ecran logo-ul, dar doar atat.

Aveti idee ce ar putea sa aiba? Sau cam cat o costa sa-l repare?

Seara faina!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bootloop se numește, se poate repara acasă sau la service 25-50 lei

| Doub explică (pentru anonim_4396):

N-am idee ce mi-ai spus, dar mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce s-a intamplat? L-ai rezolvat?

8 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Da,e stricat, costa mai putin decat a dat atunci cand l-a cumparat, sau tot acelasi pret, depinde.

| Doub explică (pentru PersonajFictiv):

L-am reparat, iuhuu, danke

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Doub):

Stiam eu ca poti.

| Doub explică (pentru PersonajFictiv):

Dadadadaaa

| Kuroo a răspuns:

S-a dus softul, am patit. Asta e, telefon nou.

| GoldenBoy17 a răspuns:

A încercat cumva sa ii facă root? Oricum, e probleme de la soft, ar fi recomandat sa meargă la un service. Dar ai putea tu sa încerci sa ii dai un Factory Reset din modul recovery, poate își revinde, dar dacă problema persista, spune-i sa meargă cu el la service.