| ggeorgiana28 a întrebat:

HEEELP ME

am o problema cu telefonul, va implor sa ma ajutaati puppy dog eyes
deci, mi s a descarcat telefonul complet, am incercat sa il incarc cu un incarcator, dar nu reuseam. am pus alt incarcator, care este bun, telefonul nu se poate deschide pentru ca e descarcat complet cand il pun la incarcat imi apare bateria, ca se incarca si dupa cateva secunde se inchide si incepe din nou sa se incarce.
Ce s-a intamplat. Am nevoie urgent de telefon, daca e stricata bateria aveti idee cam cat costa? puppy dog eyes

URGENT, va rooooooog

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Buna,asa patesc si eu..vezi ca trebuie sa tii mufa intr-o parte..asta daca nu e Nokia Lumia. daca e Lumia, stai linistita, asa face..am avut si eu un Nokia Lumia 520 si tot asa imi facea..asa se incarca el..lasa-l mai mult la incarcat!

| BikeNo a răspuns:

Salut,eu si fratele meu avem telefoane la fel, Samsung s3 neo, al lui face la fel cand se descarca ca si al tau.Bag bateria lui in al meu il las sa icarce 10-15min si apoi fac schimbul inapoi si porneste/incarca fara sa se mai restarteze. Sper ca am fost de ajutor.