| Ambasada a întrebat:

Heei :3

M'am uitat pe net pentru o husa de aia de silicon (bumper) pentru Samsung Galaxy S5830 si...din cate am vazut majoritatea aveau un pret de 40-50 de lei (Okazii.ro exclus).

Ok si ma intrebam daca site'u asta e un fake http://e-cablu.ro/gsm/? pentru ca e la un pret foarte mic, ceea ce mi se pare ciudat.

Pareri? Funda, clar.

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Nu cred ca este fake doar ca probabil aduc bumper-ele si etc din China si pot sa fie super naspa si sa ti se rupa cand il pui pe tel. mai bine dai 40 de lei si iti iei un bumper ok care sa te tina o gramada happy