| Maanuelaa a întrebat:

Heei. Am reusit sa imi sparg ecranul la um telefon Nokia lumia 620..si nu merge touch ul aproape deloc, merge din ce in ce mai greu. Ar trebui sa schimb doar touch ul sau cu totul? Ca pe net scrie c ca ar trebui schimbat tot..deci imi puteti da niste sfaturi? Ce ar trebui schimbat?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai noroc ca lumia 620 nu are display-ul+touch-ul lipite ca multe alte telefoane. So: cumpara+manopera: http://www.gsmnet.ro/......nal--73401

| StalkerSoul a răspuns:

Tot telefonul, doar nu dai bani pe alt display, costa aproape cat intregul telefonlaughing

| MozZatY a răspuns:

Schimba display-ul si vinde-l pana nu il busesti de tot.