| Shine28 a întrebat:

Heei,cam cat costa sa decodezi un telefon Samsung Galaxy Ace Plus din Vodafone in Orange?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Daca mai ai garantia de unde l-ai cumaparat nimic dar asa costa in jur de 20-30 de lei.
Good luck!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te costă până în 50 ron.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu depăşeşte 50 de RON.
Te pup!

| LaYeR a răspuns:

De ce vrei sa il decodezi si sa il codezi iar? Nu isi are rostul. Si costa cam 50 de lei (pretul variaza)

| Shine28 explică (pentru LaYeR):

Sa-l deblochez*

| LaYeR a răspuns (pentru Shine28):

Adica el este codat in reteaua Vodafone? Si vrei sa nu mai fie codat, adica sa primeasca orice cartela nu?

| Shine28 explică (pentru LaYeR):

Da,m-am exprimat eu gresit.

| LaYeR a răspuns (pentru Shine28):

In jur de 50 de lei, te duci la un GSM si vezi cat iti cere, dureaza ceva timp (2-3 zile) Imi dai si mie funda:*?