| DianaIstratii a întrebat:

Heei. Ce sa aleg intre Samsung Galaxy j5 2016 si Huawei p8 lite? Ma intereseaza mai mult calitatea pozelor.

9 răspunsuri:
| VenomMMA a răspuns:

Huawei P8. D-asta am avut si eu si a mers super. Pozele ies destul de bine. Si plus de asta, are si-un aspect foarte dragut in comparatie cu Samsungul.

| DianaIstratii explică (pentru VenomMMA):

Ai avut Huawei 8 Sau Huawei 8 lite?

| DianaIstratii explică (pentru DianaIstratii):

P8 *, scuze

| VenomMMA a răspuns (pentru DianaIstratii):

P8Lite, Diana. E super fain, trust me. Nu stiu, n-ai vazut ca-n ziua de azi mai toti au telefoane Samsung, Iphone? Parca sunt spalati pe creier. Sunt atatea telefoane mult mai bune decat astea. Huawei este un telefon super bun. Ia-l, nu vei regreta. big grin

| Pool77 a răspuns (pentru VenomMMA):

Parca sunt spalati pe creier,asa e fratica.
Imi pare rau ca ma mai gandesc,si ascult pareri.
Lasa ca am experimentat pe pielea mea faza asta,am avut lumia care pe atunci era telefonul pietei, cel mai bun soft, batea Apple si Samsung etc, s-a adeverit ca e un **** mare, cam tot ce e sub 1800-2000 RON in pret e de ****, si cam atat am avut de spus.
Mai sunt telefoanele mid-range, un A5/P8/Desire 820/M4/G2-G3 cam atat, restul sunt rahatele bine ambalate.

| CryssTy023 a răspuns:

Samsung galaxy j5. Dar dacă îți place și Huawei atunci eu îți recomand p8, nu p8 lite...

| memyselfandipwppp a răspuns:

Samsung, face poze bune. Huawei face lag dupa un timp, indiferent de situatie. La Samsung daca stii cum sa il mentii, nu face lag nici dupa un an de utilizare intensa (aprox. 20/24h, ca mine) laughing

| Kistvaen a răspuns:

Recomand Samsung galaxy j5, funcționează decent în aplicații şi jocuri, iar calitatea pozelor este bună.

| PandaTeodor a răspuns:

P8 lite. Am unul asa si merge bine si are mult spatiu. De calitatea pozelor e bun(13 megapixeli). Eu nu am fost niciodata dezamagit de el