| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Heei.
Mi am stors toata energia ca sa imi repar netul pe telefon, sunt pe Vodafone si recent am trimis mesaj la 2777 cu da si numarul meu, mi au oferit 30000 MB....Am credit, optiunea de 6 euro si imi scrie in mesaj ca am minute in alte retele MB 31600 fiindca mai aveam si eu de la optiune adunati cu cei pe care i am primit.Ideea e ca imi spun ca nu am credit cand vreau sa sun in telekom sau Orange, si nici netul nu imi merge..am sunat si nu imi merge, va rog dati mi o solutie deoarece cei de la Vodafone nu imi raspund pentru ca e duminica si maine la prima ora eu ma foloseam de minute si de net. ajutati-ma va rog, dau funda! Deci nu ma lasa sa folosesc netul pe care il am si nici creditul PE CARE IL AM.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Legat de internet, poate ai probleme cu setarile, aici ai un link cu setarile https://www.vodafone.ro/....../index.htm Ca sa le schimbi intri la setari date mobile(mobile networks settings), nume puncte de acces si daca daca ai Vodafone live sau ceva de genul intra acolo si dai optiunea de editare, daca nu ai poti crea un nou punct de acces. Sper ca o sa mearga. Bafta.