| Alllllexandra a întrebat:

Heei. Prietenul meu mi-a luat de craciun Samsung Galaxy Core Prime, fiindca tot mi se bloca telefonul meu si s-a gandit ca asta ar fi cadoul perfect. Eu acum am Allview V1 Viper. E mai bun Samsung'ul decat al meu? Ca prietenul meu incredibil de dragut dar prostut nu s-a uitat daca e mai bun decat cel pe care il am acum pentru ca ii place sa arunce aiurea cu banii. E mai bun decat Allview?

1 răspuns:
| GabiStefan12 a răspuns:

Allview V1 Viper este mai bun decat acel Samsung, poti cauta si pe net