| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Heei telefonul Allview X3 Soul Lite are beculet de ala care se aprinde când primești un mesaj? Dacă da cum? Fundaa

3 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Eu am la P8 Lite si cand ai apel ratat, mesaj necitit iti apare un beculet verde in apropiere de camera frontala.Pe Facebook daca ai ceva e albastru becul.
Cred ca e si la al tau.

| IoanaaIoanaa10 explică (pentru asperger3):

Nu, nu mi se aprinde nimic si asta voiam să știu dacă am si eu beculet de ala.

| DeeJayNo1 a răspuns:

Daca te referi la blitzz exista aplicatii case se aprinde si se stinge blitzz-ul cauta FLASH ALERTS 2