| Cosmi0140 a întrebat:

Heei, vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu de care. ce imi recomandati? vreau sa fie destul de bun, adica sa nu faca "figuri" si aplicatiile sa nu se blocheze, sa nu fie prea gros si foarte mic, adica sa fie mai mare, sa aiba camera buna, cea frontala in special pentru selfie, si sa nu fie un telefon din ala foarte scump, sa fie la un pret acceptabil

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca un HTC este foarte bun pentru cerintele tale.Alege-ti un model in functie de buget si o sa ne dam cu parerea.

| Zaygon a răspuns:

Allview X1 Xtreme sau daca vrei versiunea din China Gionee Elife E7.

| anonymous00702 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti cumperi un Samsung S3 Neo:
http://www.emag.ro/......D94VZBBBM/

Sau Allview V1 Viper I, Dual SIM, Black
este destul de performant telefonul.

http://www.emag.ro/......DRVVLBBBM/

| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Un telefon de o mărime medie ar fi potrivit.Nu am ăncredere în Samsung 1, 2, 3 etc.O cunoştinţă a avut şi s-a scricat când s-a aşezat cu el în buzunar.Eu prefer i-Phone, nu am auzit pe nimeni cunoscut să se plângă de el.În general aplicaţiile merg bine pe majoritatea telefoanelor, dacă nu sunt chiciuri, dar totuşi trebuie să ai grijă la site-urile pe care intrii, ele fac telefon să facă "figuri".