| anamaria82726 a întrebat:

Heei! Vreau sa imi iau un telefon. Eu mereu mi am luat Samsung galaxy, dar nu mai conteaza neaparat, adica m-am obisnuit cu Samsung, dar as incerca si altul. Deci momentan nu conteaza pretul. Ce telefon e cel mai bun din punctul vostru de vedere? Gen si camera cea mai buna sau recomandari ceva

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă vrei să fotografiezi luna, i-ați un Xiaomi Mi 9:
https://www.pcgarage.ro/......ano-black/

Dacă vrei o baterie mare și ecran fără notch, i-ați un Asus ZenFone 6 (2019):
https://www.asus.com/ro/Phone/ZenFone-6-ZS630KL/
Vezi pe unde îl mai găsești, că s-au epuizat stocurile prin toate magazinele. :)

| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei cea mai buna camera mergi pe Huwei P30 Sau Google Pixel 3 XL. Pentru jocuri este Asus ROG Phone sau Razer 2. Daca crezi ca iti trebuie 512 GB de memorie interna fo some reason ai versiune de S10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus Zenfone Zoom S, ai si camera si baterie. Sau un Huawei cu lentile leica, un OnePlus 6 sau chiar un Oppo Find X

| acerr a răspuns:

Buna, Samsung galaxi j5 am si eu, si escranul e f spart, nu gasesc nicaieri.Tu de care ai?

| RaduIustin a răspuns:

Ia-ți un Samsung Galaxy A6+ 2018. Nu vei regreta.