| diianaStef4u21 a întrebat:

Heeiii TPU. Am si eu o intrebare...Telefonul Samsung Galaxy S DuoS (S7562) Este un telefon bun? Vreau pareri (bune si rele) doar cine stie despre el..Multumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de BUN şi la un preţ accesibil ( în jur de 650 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-4883.php

Toate cele bune.

| diianaStef4u21 explică (pentru bursuc001):

Mulltumesc frumos :*

| bursuc001 a răspuns (pentru diianaStef4u21):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| gabriel11g a răspuns:

Buna

Iti recomand tare acest telefon e foarte performant merg aproape toate jocuri si aplicatii Nu face figuri are fratele meu si nu a avut nici o problema de cand la cumparat

Recomandwinking

| diianaStef4u21 explică (pentru gabriel11g):

Multumesc frumos happy:*