| Eookatha a întrebat:

Heeiiiiiiii! Care-mi zice si mie va rog un site de unde pot descarca jocuri fara android la telefonul Samsung galaxy s-5230?

Va rooog mult de tot.
P.S nu vreau jocuri care sa mearga doar daca am netu' pe telefon.

Funda :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu cand aveam telefonul asta cautam jocurile compatibile cu el pe zedge, mobile9, mobango si alte site-uri si le descarcam in calculator cu Samsung pc studio, apoi le bagam in telefon prin cablu de date si le instalam in telefon.Dar merge si direct de pe net daca ai net pe telefon dar e mai complicat.

| Eookatha explică (pentru Bondarel99):

Auzi, pai si pe mobile9 cum descarc jocuri, ca nu imi da si sectiune de jocuri. straight face

| Bondarel99 a răspuns (pentru Eookatha):

Pai mai intai iti alegi telefonul si apoi dai la apps.

| Eookatha explică (pentru Bondarel99):

Gata, gata am gasit aia, dar nu-mi merg jocurile. Cand le instalez in telefon si vreau sa pornesc jocul, zice ca nu am destula memoria in JAVA, dar in java nu am decat jocul de la telefon, dar tot nu mi-l deschide, imi zice memorie insuficienta. sad Cum vine asta?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Eookatha):

Telefonul asta are putina memorie asa ca ia si tu jocuri cu o dimensiune mai mica.

| Eookatha explică (pentru Bondarel99):

In fine...Auzi, ce parere ai de telefonul Nokia N900, se merita pretul de 2000 RON? Crezi ca e bun pentru pretul asta?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Eookatha):

Telefoanele de la Nokia in general sunt cele mai bune privind materialele din care sunt confectionate si alte lucruri, dar vrei neaparat un telefon cu tastatura din aia? Nu e mai practic sa-ti iei unul cu touchscreen si mult mai bun? Adica la performante asta e mai jos decat al meu(Samsung galaxy S2) si deci nu as da 2000 lei pe el.Mai bune sunt cele din gama Lumia sau N9 care era intr-un timp cel mai bun.Dar cu banii astia iti poti lua un telefon si mai performant cum ar fi Samsung galaxy s3 care la momentul actual e cel mai vandut din lume. Daca tie iti place N900 ia-ti-l, dar cu banii astia poti investi intr-un smartphone de top.

| Eookatha explică (pentru Bondarel99):

Aha, am inteles. Mersi tare mult big grin

9 răspunsuri:
| vatco a răspuns:

Vezi ca ai go market in meniu..intra acolo la jocuri

| AdyYingYang a răspuns:

Wapcorn