| Kriss_Kriss_1995 a întrebat:

Heeyy! Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Ace 4? As vrea sa imi iau dar vreau intr-adevar sa stiu daca e bun sau nu! P.S. Vreau de la cineva car ea avut sau are!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Nu! Clar nu se merita la 800 lei..prea mult! Are doar 512 gb ram, este destul de micut, camera destul de proasta, procesorul slab doar dual-core, baterie slaba de 1500 mah. Iti recomand sa nu iti cumperi acest telefon, te sfatuiesc sa te uiti peste un xiaomi redmi note (daca mai pui 100 lei) sau la un Samsung galaxy s3 la oferta. Bafta

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vrei fix acest model?

| BosulXXl a răspuns:

Am avut un prieten si e aiurea rau, in reclame pare mișto si performant dar nu e asa dupa 1 săptămână 2 va merge aiurea.Te sfatuiesc sa iti cumperi Samsung galaxy s3 mini, Samsung galaxy4 mini, Samsung galaxy s3, s4, sau iphone 4 /4swinking bafta! Funda?happy