| xInfinityDream a întrebat:

Heeyy TPU! Mi-am luat de Craciun adica am primit in telefon Utok 351D si as vrea sa va cer parerea. Credeti ca e buna firma?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabuta.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexElektro1987 a răspuns:

Sincer, nu. Utok este o firma romaneasca, care este cu mult sub Allview, care Allview este cel mai bun producator romanesc de telefoane, iar chiar daca Allview este cel mai bun producator de telefoane romanesti, tot sunt niste telefoane proaste, pentru ca piesele lor sunt facute in China si asamblate in Romania, iar ei din China, i-au un telefon pe piese si dau pe el vreo 100 de dolari si il vand aici cu vreo 300 de dolari, iar aceeasi chestie se intampla si cu Utok, chiar daca pretul este mic, nu numai pretul este mic, ci si calitatea este proasta. Deci, sa nu te astepti la cine stie ce performante, mai ales la ce specificatii are telefonul. Imi pare rau daca te dezamagesc, dar asta este adevarul.