| Denisa_Alexandru_2000 a întrebat:

Hei! Am descarcat Viper si nu imi trimite mesajul cu un cod pentru a intra in Viper si am dat la primeste un apel pentru a primi codul dar ma pune sa descarc viper dar il am descarcat deja. Ce fac? Ajutati-ma :* Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut nu cumva aplicatia aceea sa suni "Viber" pentru smartphone sau PC?

Daca e aceea iata ce trebuie sa faci:
1. Sa ai un smarthphone,
2. Daca ai instalata aplicatia intra in Setari>Aplicatii>Viber (si dai golire date) dupa care o dezinstalezi.
3. Intri pe Android market si o mai descarci o data,
4. O instalezi si verifica sa introduci numarul de telefon de pe dispozitivul pe care o instalezi,
4. Asteapta 5-10min max. daca nu primesti mesaj repeta procedura.
DAR AI GRIJI SA SCRI NR. DE TELEFON BINE!

| T4zu a răspuns (pentru T4zu):

Daca nici asa nu este bine, scoate cartela afara si bag-o iar, la fel si bateria!

1 răspuns: