| toinfinityandbeyond a întrebat:

Hei.Am facut o mare prostie si am nevoie de ajutor. Ghinionul a fost sa imi scap noul telefon in apa. Partea buna este ca functioneaza..cu exeptia a 2 probleme care ma cam deranjeaza. Telefonul este S2 plus si butoanele cu touch de jos nu imi mai merg + blitul imi este tot timpul aprins. Este in garantie.dar as prefera sa nu afle parintii mei de acest incident. Cat m-ar costa sa il repare? Sau ce as putea face avand in vedere circumstantele?

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Scoate bateria si acopera-l cu orez. Orezul absoarbe umiditatea din el si-si va reveni, daca nu ai produs alte daune tinandu-l pornit.

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Nu ti-l repara la garantie...iti anuleaza garantia pentru ca din cauza ta s-a stricat.Nu este un defect din fabrica al telefonului