| Alecs123youtube a întrebat:

Hei am nevoi de ajutor vreau sa stiu dac Samsung j5 e rezistent la apa

Răspuns Câştigător
| blackwolf906 a răspuns:

Clar ca nu e rezistent. Daca telefonul nu e unibody (adica nu ai acces la baterie sau restul pieselor decat la un service specializat ) e imposibil sa fie rezistent la apa. Nici chiar iphone 7 plus nu e waterproof dar tu vrei j5 sa fie.

2 răspunsuri:
| El_Nassani_Aiman_1997 a răspuns:

Probabil o fi, dar eu iti spun sa nu-l bagi in apa ca sincer nici eu cu iphone 6(nu ca m-as lauda, doar ca sa-ti dau exemplu) nu-l bag ca imi e frica daca face vreun scurt-circuit. Funda? big grin

| Alecs123youtube explică (pentru blackwolf906):

Mersi nu am stiut