| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutor. Are cineva smartphone-ul Lumia 535? vreau sa il cumpar dar am tot citit pe internet diverse pareri cum ca telefonul merge foarte prost. Si Touch-ul are mari probleme. Nu stiu ce sa fac.E cineva pe aici care are acest telefon de ceva timp? Sa imi spuna si mie daca se merita sa il iau.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt telefoane ce nu mai au asistența din partea fabricantului. Mai bine te orientezi spre telefoane Android sau IOS.
Tembelul ce ți-a raspuns primul, are o castana de telefon. Chiar un Samsung young sa nu iți cumperi.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. Nu iti recomand telefoanele cu Windows phone ca nu iti dispune de toate functiile telefoanelor cu Android. Iati un telefon cu un Android. Eu am luat second hand de la unu care il vindea la serviciu unde lucreaza tatal meu si il vindea cu 50 de lei Samsung galaxy Young gt-s6310N nu sacadeaza se misca ok merge si clash royale. Nu iti recomand telefoanele cu Windows phone ca nu ai Google play unde gasesti clash royale fruit ninja etc ce nu gasesti pe Windows phone store.