| aLoneInDark18 a întrebat:

Hei, am nevoie de un raspuns rapid, p8 lite sau j3 2016, daca ma puteti ajuta sa aleg, sa argumentati raspunsurile, si pareri/opinii daca se poate despre telefoane, dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| 1918 a răspuns:

P8 lite e peste J3 2016 la toate capitolele in afara de baterie.
Are 2 Gb RAM, procesor Octa, camera 13 mp si baterie 2200 mAh
J3 are 1, 5 gb RAM, procesor Quad, camera 8 mp si baterie 2600 mAh
Eu as alege P8-ul.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca ai putea ai alege un Huawei p9 lite e mult mai bun recomand.
Si daca ai alege un j3 2016 ai ramane fara memorie la un moment dat fiindca posed cu acest telefon si nu prea e de ajuns cei 8 gb de interna ai putea sa iei un p9 lite cu 16 gb de memorie interna.