| Alexia_Balacciu_1990 a întrebat:

Hei! Am nevoie sa imi zica cineva cum sa dezactivez salvarea automata a pozelor/documentelor/video-urilor in media telefonului.
Nu este la fel ca la Apple. Am Android(Samsung J5 2017). Daca este diferit de grup si de privat, as vrea la grup sa stiu.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

R: Eu o sa-ti dau un rasp mai simplu avand in vedere ca ai Samsung cel mai probabil ai Samsung Experience 8.1/8.5 si eu nu am un astfel de tel, dar iti zic in mare
Setari_->Stocare->Aplicatii instalate-> Messenger (sau aplicatia careia vrei sa ii dezactivezi accesul)-> si din acel meniu du-te la permisiuni->si i-ai accesul la stocare
Alte solutii: -
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la

| elcosmin a răspuns:

In caz ca te referi la whatsapp, se dezactiveaza din acelasi loc si pentru privat si pentru videoclipuri, cat si pentru poze. Si eu le-am dezactivat