| Maria_Daiana_1997_xCf8 a întrebat:

Hei,am o husa de S4 alba si s-a murdarit de la o alta husa neagra, stie cineva cum as putea sa o curat?

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Incearca sa o stergi usor cu un servetel umed sau incearca sa uzi usor o carpa si sa stergi usor husa. Nu iti recomand sa folosesti ceva solutii pentru ca se poate sa o strici cu totul, insa daca vrei incearca ceva solutie pentru curatatul pielii (genti, masini etc) happy

| Andreiu68 a răspuns:

Nu se mai duce murdaria pentru ca nu ai curatat la timp asa ramane