| Littlecandy a întrebat:

Hei,
Am o întrebare.
Am un J7, iar de curând am observat că ecranul are o jumătate mai închisă la culoare, iar cealaltă jumătate este exact cum ar trebui sa fie, gen..este ceva grav?
Adică nu este ceva ce se observă foarte tare, dar dacă mă uit atenta se observă dunga care delimitează...nu l-am scăpat eu foarte des sau ceva și în marea parte a timpului l-am ținut în husă.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

In marea parte a timpului l-ai tinut in funda, dar e destul sa cada o data.
Eu am noroc ca si mama m-a scapat de cateva ori cand eram mic, asa ca sunt pe aceeasi lungime de unda ca si telefonul meu, care e la fel de scapat ca si al tau.
Nu te mai uita asa atenta la el :p

| 1q0p2w9o a răspuns:

Gen