| Narciiisaa a întrebat:

Hei,
Am o intrebare URGENTA. O verisoara de a mea care are Iphone cica a " resetat" telefonul din greseala ca nu stie unde a intrat. Cand l-a pornit nu mai avea nici macar o poza in galerie. Avea un videoclip foarte important pentru mine. Ce sa fac sa ii recuperez pozele si videoclipul? Daca se mai poate face ceva crying( (Mentionez ca videoclipul era facut ieri, sters tot ieri)
Dau funda crying(

9 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Încearcă sa îi ștergi contul de ICloud, apoi sa il conectezi la loc. Sau caută in Poze-> Albume-> Șterse recent si vezi poate le găsești. In cel mai rău mod contactează Apple si ei te rezolva. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| George1499 a răspuns:

Nu prea ai ce sa mai faci, odata sters sters ramane

| George1499 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii mai faci, odata sters sters ramane

| Anonimul998 a răspuns:

Dacă nu îl aveai pe un card sau ceva, nu îl mai poți recupera...

| Sofiy a răspuns:

Asta sa întâmplat si unei verisoare de a mea si a fost cu el la reparat si a spus ca este stricat

| Sofiy a răspuns:

Asta sa întâmplat si unei verisoare de a mea si a fost cu el la reparat si a spus ca este stricat si trebuie sasi ia altul