| RaulGeorge798 a întrebat:

Hei,am o problema, am achizitionat un ALLVIEW P6 LIFE de la DIGI, LA ABONAMENT 12 LUNI.Telefonul merge super bine si la jocuri,am abonamentul optim nelimitat imi merge netul doar de pe cartela,dar nu resesc cum sa activez wifi-ul, nu merge, desi e bagat in priza am dat la cautare il gaseste doar cand sa se conecteze imi da eroare la autentificare.Cand am fost la un punct de-al lor astazi sa platesc ceva, am zis sa vad daca merge wifi-ul, culmea la ei se conecta doar ca nu imi functiona. Aveti idee de unde se porneste sau cum se face sa mearga.DAU FUNDA mersi.

Răspuns Câştigător
| vladionut94 a răspuns:

Du-te intr-un local unde este wifi si vezi daca merge happy

| RaulGeorge798 explică (pentru vladionut94):

Gata men am gasit problema, am introdus parola gresit rolling on the floor), merge SUPER EXCELENT, FOARTE BINE FARA CUVINTE telefonul :X mersi oricmu k ai incercat sa ma ajuti, pentru asta FUNDA happy

1 răspuns: