| Ioanaaaa_5083 a întrebat:

Hei! am o problema, am un iphone 4 de 2 ani, prima data am avut un cont pe app store al unei prietene, apoi mi-am facut si eu unul si acum daca vreau sa dau update la aplicatii imi cere contul acela vechi, de downloadat ma lasa, dar la update... stie cineva cum pot face?(mentionez sunt logata cu cel nou) Funda.

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Sa stergi aplicatia si sa o downloadezi direct de pe contul nou. Ea a fost downloadata in telefon folosind contul vechi de aia nu merge.

| JUST44FUN a răspuns:

Pai trebuie sa stergi tot ce ai instalat pe contul vechi si le instaleaza pe contul nou si atunci cand dai update o sa iti ceara parola contului tau, dar eu stiam ca de la ultima actualizare ios 6 cand intri in app store nu iti mai cere parola la update

| DjAndyMixx a răspuns:

Incearca sal conectezi la calculator si sa il inregistrezi pe contul nou prin itunes