| Anonymous56 a întrebat:

Hei! am o problema cu incarcatorul telefonului. vreau sa zic atunci cand imi pun telefonul la incarcat pur si simplu nu mi l incarca deloc..Care ar trebui sa fie problema..adica ar trebui sa mi schimb incarcatorul sau bateria?

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Incearca alt incarcator daca tot nu merge i o problema cu alimentarea telefonului si eu am patit-o succeswinking

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Incarcarea de la telefon, du-te la un service, si zici ce problema are, si nu-ti cere niciun ban

| radulica123 a răspuns:

Sigur s-a ars incarcatorul!