| rosad a întrebat:

Hei. Am o problema cu telefonul. De azi de la amiaza primesc doar un sms de la un amic intruna, nimic altceva nici cele de la *133# nu le mai primesc tot acel mesaj vine. Ce pot face? E o problema de la telefon sau de la cartela? A-ti mai patit asa? Help me!

7 răspunsuri:
| 97Doru a răspuns:

Dai formatare la telefon, s-au la setarile din fabrica si nu iti va mai face asa. big grin

| rosad explică (pentru 97Doru):

Sigur?

| 97Doru a răspuns (pentru rosad):

Da!big grin

| rosad explică (pentru 97Doru):

Am reformatat dar degaba, aceeasi chestie.

| 97Doru a răspuns (pentru rosad):

Ai dat la setarie din fabrica tongue?

| rosad explică (pentru 97Doru):

Tot l-am reformatat.

| 97Doru a răspuns (pentru rosad):

Dai la seteri, si vezi ca ai, reveniti la setarile din fabrica, dai asa, si pe urma trebuie sa iti meargawinking