| Andreeaa1998 a întrebat:

Hei! Am o problema cu un telefon Iphone 6S, aseara nu l-am bagat la incarcat si peste noapte s-a descarcat de tot si acum de dimineata cand sa il aprind nu se mai aprinde si nici nu imi arata ca se incarca. Vreo idee ce ar putea sa aiba?

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Cred ca are vechime cam mare laughing)

Oircum astfel de probleme nu se rezolva pe TPU ci in service

| Ioanaqz a răspuns:

Cea mai simpla solutie este sa il duci la reparat, dar poate ai spatiul de stocare plin si nu mai face fata, poate ai aplicatii care necesita multa memorie ram si telefonul are performanta prea scazuta pentru unele aplicatii

| darrio2007 a răspuns (pentru Ioanaqz):

Se incărca oricum, indiferent de aplicatii si de memorie.