| eMiiau a întrebat:

Hei! Am o problema la telefon: astazi l-am resetat ca mergea cam greu si de atunci nu se mai incarca...Adica se incarca foarte greu, trebuie sa il tin cu mana sa se incarce ca altfel nu merge...Am incercat mai multe incarcatoare dar aceeasi problema. Si mai e o chestie: cand il conectez la PC, nu il recunoaste, imi apare ca se incarca doar.Ce pot sa ii fac? Mentionez ca telefonul meu e MyPhone S-line.Are ceva bateria oare? Si daca da, cat m-ar costa sa il duc la reparat? Ma puteti ajuta va rog? Dau fundita crying

Răspuns Câştigător
| aria1996 a răspuns:

Eu zic sa il duci la reparat asa am patit si eu si mi-am stricat telefonul pentru ca am tot asteptat e din vina chestiei acelea unde bagi mufa aia sigur e de vina..mai mult de 40-50 lei nu cred ca ar trebui sa iti ia acum nu stiu sigur..deci du-te acum decat sa dai dupa 150-200 lei deci bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti duce la un service, si sa intrebi ce are si cat costa repararea lui, le spui din start ca doar vrei sa vezi ce are, si cat ar costa repararea lui.Si daca iti convine ce auzi, o sa revii.Asa am facut eu. big grin