| VladMSC a întrebat:

Hei, am o problemă nu mai merge bine touch-screen la telefon, este un HTC 820 nu l-am scăpat pe jos, nu am dat cu el, dacă ma puteți ajuta ar fi bine, poate

4 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Poate e ceva temporar. sterge ecranul cu ceva din bumbac, spala-te pe maini

| Illuminati2016 a răspuns:

Tinel la caldura poate e din cauza frigului

| Feijoo a răspuns:

Acum depinde de cat timp il ai. Te sfatuiesc sa ii dai o resetare din butoane de pe margine.

| Feijoo a răspuns:

Acum depinde de vechimea telefonului. Te sfatuiesc sa ii dai o resetare din fabrica.