| VibeTrix a întrebat:

Hei! happy
Am o problema. Presupun ca nu conteaza, dar am iPhone 5s... ieri aveam baterie 70% si s-a oprit pur si simplu, iar dupa nu se deschidea. Habar nu am de ce. Mi s-a mai intamplat de 3 ori. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Bateria e moarta cel mai probabil.
Nu mai retine suficienta energie motiv pentru care se "incarca" prea repede, si se inchide subit.

| lili67tmp a răspuns:

Du-l la reparat, altceva nu ai ce face. happySi la o prietena de-a mea i s-a intamplat acelasi lucru si l-a dus la reparat si dupa o fost bun happy.

| VibeTrix explică (pentru lili67tmp):

Mersi mult! happy

| lili67tmp a răspuns (pentru VibeTrix):

Cu mare placere!happy funda?