| biancabiby99 a întrebat:

Hei, am o problema urgenta! Am un Iphone 4, si s-a inchis brusc, nu stiu ce are. Cand il pun la incarcat se aude, dar cand il aprind nici insigna de la Apple, nu apare nimic nimic. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lara112 a răspuns:

Sau poate ai o problema cu bateria. Neavand destula baterie, telefonul nu porneste! sau poate fi de vina si incarcatorul. Tu pui telefonul la incarcat dar el de fapt nu se incarca straight face

3 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Ecranul se lumineaza?

Apasă butoanele home+lock timp de vreo 15 secunde pana apare mărul Apple.

| Livyutzu a răspuns:

Este de vină display-ul. Costă cam 200-300 lei.Du-te la un service. Cand e dus display-ul nu se vede nimic, câteodată merge touch-ul si se aude în mod normal.