| CoxBlack a întrebat:

Hei, am o super problema..am un Huawei p8 lite si i am dat reset ..si acum nu mai ma pot conecta la contul de google, imi tot spune sa revin mai tarziu si am revenit toata ziua..am acces la wifi..la date si nimic..am 3-4 conturi.le stiu pe toate dar pur si simplu nu ma pot conecta sad

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti au jafuri de Huawei? Cele mai proaste telefoane, luati vă fratilor Samsung.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Nu trebuia sa i dai reset acum trebuie resoftat, trebuie să il duci la cei care resoftează telefoane, nici la garantie nu il face nimeni gratuit, trebuie sa ai bani la tine in clipa in care il lasi la cei de la resoftări, dul luni la ei si vezi in cît timp il pot ei face, si ce pret are o resoftare la ei.De unde esti?

| CoxBlack explică (pentru CristiDinBucuresti):

Giurgiu...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CoxBlack):

Esti fată sau băiat?

| CoxBlack explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fataa...