| StylesGirl a întrebat:

Hei! Am reuşit să îmi conving părinţii să îmi cumprere un telefon nou, şi eu am ales LG Optimus L9. L-am comandat şi trebuie să-mi vină miercuri, mă rog. Ideea e că o prietenă, defapt 2. Mi-au spus că LG Optimus L7 ar fi mai bun. Deci, care dintre LG Optimus L9 şi LG Optimus L7 e mai bun? Şi care sunt diferenţele?

Răspuns Câştigător
| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Uite aici : http://www.phonearena.com/....../7459,6943

L9 e aproape de 2 ori mai bun ca L7;)

3 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Tu crezi ca cei de la LG ar face dupa L7 un telefon respectiv L9 mai prost?
Si nu te mai lua dupa prietenele tale ca ele nu sunt in masura sa iti spuna care e mai bun.
Nu cred ca au facut ele teste pe ambele telefoane sa vada ca unul e mai bun decat altul.
O zi buna.

| xxx8 a răspuns:

Da este mult mai bun LG l9 dar tot greu o sa mearga ai ales prost telefonul deoarece telefoanele de la LG se misca greu datorita softului care nu este bine implementat si de aceea poate avea un lag destul de mare in unele momente

| r3dscorpion a răspuns:

L9 e de 2 ori mai bun ca L7. Exista si L7II care ar putea egala pe l9