| Ðÿdy a întrebat:

Hei.
am Samsung galaxy s4 si mi-am descarcat cateva aplicatii pe el gen: pou, subway surf, piccollage, wapp, messenger si flappy bird.
Şi de la un timp acesta mi se tot inchide. Chiar daca nu e descarcat si trebuie sa astept ceva timp ca sa-l pot reporni. Doar daca stau cu el la incarcat nu se inchide. Intrebarea mea e: ce are de se tot inchide?
Vot+ funda ♡

3 răspunsuri:
| Rechin a răspuns:

Descarca un anti-virus si scaneaza telefonul. Joaca-te pe telefon pana acesta ajunge cu bateria 0% si se inchide din cauza bateriei nu il mai poti deschide ca nu are baterie ---> dupa pune-l la incarcarcat si lasa-l 3 ore.
Daca nimic de mai sus nu merge reseteaza telefonul la setarile din fabrica.

| TeeaD a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Se intampla la majoritatea S4. Daca inca nu ti s-a umflat bateria, o sa se umfle.Trebuie sa te duci la un Samsung Service.Acolo o sa iti dea o baterie gratuita.Trebuie sa ai cu tine garantia si factura.Succes!

| robwert20 a răspuns:

Trebuie dus la service(de unde l-ai achizitionat), daca mai este in garantie....si probabil ti-l vor inlocui.Ei vor stabili daca sunt probleme tehnice sau este vorba de partea de software(probabil un virus ). Incearca sa eviti "revenirea la setarile din fabrica deoarece iti va sterge o multime de alicatii utile din telefon si telefonul nu va reveni la setarile avute in momentul in care ti-ai cumparat telefonul ci la "setarile din fabrica".