| TrixieGenEMOKID a întrebat:

Hei. Am Samsung galaxy s6 edge plus și nu înțeleg de ce nu mă lasă să mă conectez la laptop ca să îmi transfer fișiere de pe laptop pe tel și invers. Până acum mergea, brusc nu mai merge. Face sunetul de conectat, dar nu apare căsuța pentru 'permitere' ca să se realizeze conexiunea. Menționez că am încercat cu cabluri diferite și laptopuri diferite, am încercat și tutoriale online și nimic. Help? Nu știu unde aș putea intra in setări să schimb

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Încearcă Smart Switch.
Îl instalezi în pc și probabil că o să poți conecta telefonul.

| Bariel a răspuns:

Pai intra l a optiuni dezvoltator si vezi daca ai pornit depanare usb

| Petru535 a răspuns:

Poate ai uitat sa introduci parola telefonului. Dacă ai parola si nu ai deblocat telefonul cand l-ai pus la transferat, nu iti va permite sa intri