| Boboc_Ion_1999 a întrebat:

Hei, am si eu o problema cu un telefon LG g3, se inchide ecranul mergand, incerc sa l aprind, nu vrea, apoi se aprinde singur, nu isi da resart, doar ecranul se stinge si ramane stins, muzaca este pornita, primesc mesaje, dar nu pot sa l aprind, i am dat restart, am scos si bateria, nimic, tot asa face, merge 2 minute, 5 se inchide ecranul.

Imi puteti da si mie o idee ce ar avea? multumesc

2 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Schimba telefonul, e vechi de 4 ani deja

| alky13 a răspuns:

Problema tipica telefoanelor LG, ii zice bootloop, e cazul sa-ti iei altul