| JustStitch a întrebat:

Hei! Am si eu o problema, de cateva zile nu mai pot primi mesaje pe telefon, am incercat sa imi resetez parola la diferite conturi si nu-mi permite, oare de ce? Telefonul este dual sim si am 2 cartele in el, de sunat pot sa sun dar nu primesc niciun mesaj si nici sa trimit. Sau daca le primesc, le primesc tarziu peste cateva ore, oare care ar fi problema?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca nu s-a mai obosit nimeni sa-ti trimita mesaje...