| Bibiuca a întrebat:

Hei. Am si eu o problema majora, daca o pot numi asa. AM un Samsung Galaxy S3 Mini si de o bucata de timp nu pot sa vizualizez niciun fel de clip pe internet folosind datele mobile. Pur si simplu nu se incarca. Cand activez wi-fi in schimb, merge brici. Stiti care ar putea fi problema sau ce ar trebui sa fac? puppy dog eyes funda+vot

3 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Iti recomand sa resetezi optiunile pentru datele mobile, si sigur o sa functioneze, la mine asa facea cand faceam factory reset si trebuia sa bag totul din nou

| Bibiuca explică (pentru Marwell):

Si cum mai exact le resetez?

| piciu25 a răspuns:

Cand folosesti datele, ce acoperire ai? 3g, hspa+, sau 2g?