| Silvia1234 a întrebat:

Hei, am telefon fix de la romtelecom dar nu am minute in abonament, daca primesc apeluri din cosmote voi fi taxata?

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

La apelurile primite, nu. In plus, acum Romtelecom si Cosmote au fuzionat si sint impreuna Telecom. Dar nici din alta retea nationala, la apeluri primite nu te vor taxa.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp ca vorbim de conveorbiri in interiorul tarii nu exista la niciun operator vreo taxa pentru apel primit

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Romtelecom si Cosmote sunt acum Telekom Romania. N-ai aflat inca? Si din cate stiu eu aveti minute nelimitate in retea.

| K0sti a răspuns:

Plateste ala care da, nu ala care primeste! Greu!

| LTAA a răspuns:

Nu.

| Swanda a răspuns:

Nu

| AnonimWho a răspuns:

Nu! Cosmote si Romtelekom sunt asociati. Daca esti sunata din Cosmote sau suni iti ia din minutele in retea.

| Florin_Serbu_1988 a răspuns:

Nu silvia poate sa te sune doar ca tu nu poti suna doar cand vei avea minute...bafta