| DianaLorena a întrebat:

Hei... Am telefon Samsung Galaxy S Duos. aş putea să întreb de ce atunci când vreau să copiez un text sau ceva, mi se închide aplicaţia şi îmi scrie că " nu e suportat pe disponitivul dvs "? La început mergea. Sau când dau pe vibraţii, nu-mi mai apare căsuţa aia sus. Apare că e pe silenţios. Fundă! Vă rog ajutor sad.

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la Orange/telekom/Vodafone si sa le spui problema pe care o ai chiar daca nu ai cumpărat de la ei telefonul ar trebui sa te ajute sau daca nu din locul in care l-ai cumpărat e posibil sa fieno problema tehnica desi probabil e ceva din setari

2 răspunsuri:
| DianaLorena explică (pentru Dayiii96):

Am încercat orice la setări şi tot aşa face sad. Dacă dau resetare la telefon ( revenire la aspectele din fabrică), se şterge tot ce am în el?

| Dayiii96 a răspuns:

Da,aplicati,dar daca ai un card de memorie si muzica si pozele le ai pe el te-ai scos..bafta