| AnnaCookie a întrebat:

Hei. Am un abonament la Cosmote care imi expira luna aceasta, si as fi vrut sa il maresc la 8, 8 ( Free S ) + sa imi iau telefon. Telefonul pe care il vreau e Allview P5 Quad. M-am interesat si am vazut ca e destul de bun. Dar parintii mei nu sunt genul sa dea mult pe un telefon pentru ca spun ei ca nu se merita. Asadar, am intrat pe siteul celor de la Cosmote si am vazut ca acest telefon e 5 milioane la Free S. Cand m-am dus in magazine ( tin sa precizez ca 2 milioane si ceva se scad din pretul telefonului, deci ar fi venit sa dau aproape 3 milioane pe el ), mi-au spus ca mai trebuie sa dau pe el inca 6 milioane, si la un alt magazin 4 milioane jumatate. straight face De unde si pana unde? laughing) Daca ma poate ajuta cineva. multumesc! big grin

1 răspuns:
| Andreeaa24 a răspuns:

Eu am un Allview p5 alldro care costa.e foarte bun deci, eu zic (,) ca merita. Daca vrei Quad, cred ca si ala e bun, e mai scump decat alldro.Eu zic sa strangi tu banutii acum de sarbatori si sa-l iei in mana,fara abonament.Du-te pe la rude cu colindul,doreste-ti de,, Mos'' bani si o sa strangi ceva ceva, daca nu poti sa-l iei la liber, i-al la abonament, dar macar nu mai depinzi de parintiwinking
Baftaaa