| ancaaaaaaa a întrebat:

Hei...Am un huawey ascend y 300 si deodata mi-a disparut camera de pe ecran...Ce as putea face?
Sau macar de la ce este?

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Eventual poti incerca sa scoti bateria telefonului pentru 30 minute (nu mai putin de atat!) si apoi s-o reconectezi, sa vezi daca merge sau nu. unul din telefoane a functionat dupa ce i-am facut asta... bafta!

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

La garantie! mai cunosc cateva persoane cu aceeasi problema. nu functioneaza nici camera si nici aplicatia pentru lanterna!

| Natanail7 a răspuns:

Ai garantie?

| ancaaaaaaa explică (pentru Natanail7):

Da...stii cumva de la ce ar putea fi?

| Ionut_Pacuraru_1905 a răspuns:

Probabil ai sters un fisier din fabrica care actiona camera!
Poate ai sters pictograma de pe ecran!
Numai un reparator iti poate confirma!