| Anca6991 a întrebat:

Hei, am un Iphone 6 si atunci cand ascult muzica pe youtube imi merge doar in momentul in care ruleaza pe ecran, cand ma mut in alta aplicatie se opreste muzica. E din cauza telefonului sau ce se intampla?

3 răspunsuri:
| Akihito a răspuns:

E din cauza aplicatie. Nu te lasa sa asculti daca nu esti in aplicatie.

| Anca6991 explică (pentru Akihito):

Altora am inteles ca le merge...Nu pot face nimic?

| Akihito a răspuns (pentru Anca6991):

Probabil ca folosesc aplicatii pe care asculti muzica fara videoclip. Incearca Deezer, dar nu stiu daca e si pentru Apple, sau ceva asemanator.