| laury24 a întrebat:

Hei! Am un iPhone de 8gb si memorie iCloud de 5gb. Din păcate memoria de 8gb nu imi ajunge pentru toate aplicațiile. As putea sa transfer aplicațiile pe iCloud?

Răspuns Câştigător
| Empower a răspuns:

Mare greseala ca ti-ai luat de 8gb. Aplicatiile de la iPhone iti consuma deja vreo 2gb, deci ti-ai luat mai degraba de 6gb. iPhone-ul.laughing) ceea ce este foarte putin! Niciodata nu o sa-ti ajunga memoria oricat ai incerca. Nu ai ce face. Data viitoare sa fii mai atent/a!