| mihela94 a întrebat:

Hei! Am un j5 2015, i-am dat o resetare si bineinteles ca mi-am uitat contul google si nu-l mai puteam deschide. L-am dus la service l-a facut, doar ca acum nu mai am memorie pe el si nu stiu de ce. Nu am nicio aplicatie pe el decat messenger si niciun joc. Nu ma lasa nici sa instalez nici sa se actualizeze. Cand ma uit la memoria interna a telefonului imi arata ca am 3 GB. Cum e posibil asa ceva? Pana sa-l duc la servici aveam memorie pe el puteam sa am orice aplicatie. Cum pot sa fac sa am memorie iar pe el? Am mutat messenger pe card, dar degeaba

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

INprimul rand o sa vina ziua cand o sa inteleaga romanii cat de important este contul google pentru un telefon? Pe bune aceeasi intrebare este repetitiva si jalnica, IAAAR legat de ce ai mai scris tuuuuu...
Nu mai ai memorie pentru ca in service ti-au re-flash-uit firmware-ul doar ca au gresit undeva si acum telefonul nu mai detecteaza toata memoria telefonului, pentru ca sunt sigur ca nu l-ai dus intr-un service autorizat

| mihela94 explică (pentru Bogdan70001):

L-am dus la un service autorizat, ca doar nu l-am dus la vecinu' de peste gard care se pricepe la telefoane

| cfrtobias a răspuns (pentru mihela94):

Mai dai restart la telefon ai incercat la cineva o mers si o fost ok dupa

| Bogdan70001 a răspuns (pentru mihela94):

Pai mai sti happy Dar doar pentru ca au autorizatie nu insemna mereu ca fac si treaba buna.Eu mi-am dus telefon la un service tot cu autorizatie si l-a facut zob pe interior.
Du-l la un service cu reputatie mai buna.Ba chiiar poti pune intrebare aici poate stie cineva vreun gsm bun prin zona ta