| Irina009 a întrebat:

Hei, am un j7 2017 cu ecranul spart si cu display ul, cam cat m-ar costa sa l repar m-am contrazis cu cineva ca se platesc diferit etc si cica poti lua cu tot. si am cautat e cam 400 de lei dar nu sunt sigura de asta

Răspuns Câştigător
| WinKing8989 a răspuns:

Salut,poti sa iti cumperi un pachet cu display plus ecran la 400 de lei si daca vrei sa fii mai sigura ai putea sa iti cumperi o folie de sticla(tempered glass) la 24 ron si husa flip in jur de 40 ron. Toata chestia asta va costa in jur de 460 roni! Sper ca te-am ajutat!

| Irina009 explică (pentru WinKing8989):

De unde pot sa cumpar?

2 răspunsuri:
| mariocezar a răspuns:

400 maxim ar costa, totusi daca este j7 2017 si daca il spargi trebuie sa te astepti ca si reparatiile costa mult.