| DhxAlle a întrebat:

Hei.Am un Nokia lumia 610. L-am bagat la incarcat si imi apare acea baterie care [ normal ] trebuia sa se incarce. Pana acum assteptam aproximativ 15 minute pana se aprindea. Astazi l-am lasat la incarcat toata ziua si imi arata ca se incarca dar de fapt nu pot sa-l aprind. Nu l-am scapat jos, nu a "intrat" la apa... totul era perfect normal. Va rog ajutati-ma. sad Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anndddra a răspuns:

Si eu patesc la fel cu alcatelul meu, se stinge singur, dar niciodata sa nu il mai lasi sa se descarce complet. II defecta bateria, ca fix asa facea si al meu pana l-am dus la service