| GalaxyB7 a întrebat:

Hei. Am un S4 mini si am o problema cu camera frontala de la facebook messenger. Pozele ies foarte alungite. Nu stiu de ce. Sunt singurul cu S4 mini care am aceasta problema? Nu stiti cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
| Darius123456 a răspuns:

Singura metoda de rezolvare este sa:
Scoti camera frontala si sa o cureti cu un servetel umed.Are mizerie sub ea si de aia se vede asa
Eu am patit cu tableta acelasi lucru

| GalaxyB7 explică (pentru Darius123456):

Dar daca fac poza cu camera, wapp, candy camera sau orice altceva, iese poza nornal. Doar cu Messenger iese alungita. Nu cred ca e de la mizerie.

| Darius123456 a răspuns (pentru GalaxyB7):

Vreun BUG de la messenger big grin